سه شنبه 17 تیر ماه 1399 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
برای ترم آینده، برنامه‌ی زیر در حداقل دو دانشگاه ارائه می‌شود.
روزنامه دنیای اقتصاد در شماره هفتم تیرماه ۱۳۹۹، مقاله‌ای با عنوان «فرمول جدید خانه‌دارشدن»، فرمول ممکن برای خانه‌دارشدن در شرایط فعلی بازار مسکن را در قالب یک پژوهش توسط سه صاحب‌نظر اقتصادی؛ آقایان دکتر عبده تبریزی، امیر کرمانی و فخرالدین زاوه معرفی و بررسی کرد.
همه کشورهای صادرکننده نفت، به دلایل مختلف بخشی از درآمدهای نفت خود را ذخیره کرده‌اند. ایران نیز دو صندوق ثروت تحت عناوین حساب ذخیره ارزی و صندوق توسعه ملی به ترتیب در سال‌های هفتاد و نه و هشتاد و چهار شمسی برای تثبیت درآمدهای نفت و گاز و تبدیل آنها به ثروت‌های ماندگار، مولد و زاینده تأسیس کرده است.
ماهنامه آینده‌نگر در شماره ۹۵ (اردیبهشت‌ماه) خود مقاله‌ای از دکتر حسین عبده تبریزی با موضوع «آزمونی برای بازار سرمایه» به چاپ رسانده است.
دانشگاه کمبریج اعلام کرد که تا سپتامبر ۲۰۲۱ همه کلاس‌های آن دانشگاه آنلاین و غیرحضوری برگزار خواهد شد.
Print Send to Friends
دوشنبه 30 دی ماه 1398 | hits : 351 | Code: 11785
مراسم افتتاح سومین دوره مدرسه پاییزه کانون نهادهای سرمایه‌گذاری


در طول دی‌ماه، حسین عبده تبریزی در نشست‌های کوچک‌تر مدیران حضور یافت و پیرامون مسائل اقتصادی و مدیریتی با آنان به گفتگو نشست.

در طول دی‌ماه، حسین عبده تبریزی در نشست‌های کوچک‌تر مدیران حضور یافت و پیرامون مسائل اقتصادی و مدیریتی با آنان به گفتگو نشست. در روز پنجشنبه ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۸، وی در مراسم افتتاح سومین دوره مدرسه پاییزه کانون نهادهای سرمایه‌گذاری در تهران، مجموعه کارمان، شرکت کرد. شرکت‌کنندگان در این مدرسه که عمدتاً مدیر یا کارشناس ارشد شرکت‌های بورسی هستند، طی چند هفته (در روزهای آخر هفته) پای سخنرانی و بحث با مدیران ارشدی می‌نشینند که در کارهای خود موفق بوده و تجارب اجرایی خود را با شرکت‌کنندگان در جلسه در میان می‌گذارند. در این نشست‌ها موارد خاص (یا اُفته‌های) ایرانی که حاصل فعالیت‌های اجرایی شرکت‌هاست به بحث گذاشته می‌شود و حاضران از مجرای مورد کاوی (اُفته کاوی) با نظریه‌های مدیریتی آشنا می‌شوند.

در روز یکشنبه ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۸، دکتر عبده در نشست تحلیلی شرکت کارگزاری آرمان تدبیر شرکت کرد که در باشگاه فرهنگی و ورزشی انقلاب تهران برگزار شده بود. در این نشست، ضمن صحبت کلی حاضران از شرایط دشوار حاکم بر کسب‌وکارها در آذر و دی‌ماه ۱۳۹۸، حسین عبده تبریزی خلاصه‌ مطالبی از موقعیت جاری بخش مسکن به جلسه ارائه کرد و در مورد طرح بانکداری مورد بررسی در مجلس شورای اسلامی نیز صحبت کرد.

 در روز چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۸، دکتر عبده در همایش مدیران گروه صنعتی مؤمنان حضور یافت و در مورد «ویژگی هلدینگ‌ها و نظام بودجه‌بندی آن‌ها»  صحبت کرد.

دکتر عبده در روز شنبه ۲۱ دی‌ماه نیز به دعوت شرکت رامک به شیراز سفر کرد و در نشست مدیران آن شرکت پیرامون «چشم‌انداز فعالیت بنگاه‌های اقتصادی در سال ۱۳۹۹» صحبت کرد. وی در روز یکشنبه ۲۲ دی‌ماه نیز در اتاق بازرگانی اصفهان، با عنوانی مشابه برای حاضران سخنرانی کرد.

فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :