جمعه 28 تیر ماه 1398 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
پایان‌نامه خانم سحر روشنی با عنوان «بررسی فرایند ادغام و تملک: رویکرد کیفی یک کشور نوظهور» در دانشکده‌ی مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف نهایی شده و در خرداد ماه از آن دفاع شد.
صبح روز چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۰۵، حسین عبده تبریزی در همایش سه‌روزه «بررسی جامع صنعت نفت و گاز در ایران و جهان ۲۰۱۹» که به ابتکار شرکت تأمین سرمایة امین و با حضور کارشناسان شرکت FGE در خانة همایش تهران تشکیل شد، شرکت کرد و سنخرانی‌ای با عنوان «اقتصاد سیاسی بخش نفت و گاز» ارائه داد.
نرخ تورم مصرف کننده‌ی ترکیه در اواخر سال دو هزار و هیجده به بیست و پنج درصد رسید. سال‌ها بود ترکیه چنین نرخ‌های بالایی را تجربه نکرده بود.
حسین عبده تبریزی در روز پنج‌شنبه ۳۰ خردادماه ۱۳۹۸ در همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در سال ۹۸ شرکت کرد که به همت گروه مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری شریف در تهران برگزار می‌شد.
در روز چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸، حسین عبده تبریزی در همایش انجمن حسابداران خبره ایران تحت عنوان "همایش تأمین مالی از بازار سرمایه" در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران شرکت کرد.
  • بيوگرافي
  • تألیفات

حسین عبده تبریزی در سال ۱۳۳۰ در تهران متولد شد. در سال ۱۳۵۲، همزمان کارشناسی بازرگانی از مدرسه‌ی عالی بازرگانی و کارشناسی زبان انگلیسی از مدرسه‌ی عالی ترجمه دریافت نمود. در سال ۱۳۵۳، تحصیلات خود را در رشته‌ی مدیریت بازرگانی در مرکز مطالعات مدیریت ایران در سطح کارشناسی ارشد ادامه داد و تحصیلات عالی خود را در سطح دکترای رشته‌ی امور مالی و بانکداری در مدرسه‌ی عالی بازرگانی منچستر در سال ۱۳۵۶ به پایان رساند.

سابقه‌ی تدریس دکتر عبده به دهه‌ی 50 بازمی‌گردد. از آن زمان تاکنون وی در بسیاری از مؤسسات آموزش عالی، سازمان‌ها‌ و مراکز تحقیقاتی کشور استاد مدعو بوده است. دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علامه‌ی طباطبایی، مؤسسه‌ی عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه و دانشگاه امام صادق (ع) تنها برخی از مؤسساتی است که دکتر عبده در آن‌ها به تدریس دانش مالی پرداخته است.

حوزه‌های تحقیقاتی اخیر وی شامل حل‌وفصل بانکی، مدل‌هاي كنترل ريسك، نظارت بر بازارهای سرمایه، نظریه‌ی ساختار سرمایه، تأمین مالی بخش مسکن و مالی رفتاری در بورس اوراق بهادار تهران است.

دکتر عبده تبریزی مترجم کتاب‌های فیزیک مالی، خطر و بازده، ارزشيابي، مدیریت مالی (دو جلد)، مبانی بازارها و نهادهای مالی (دو جلد) و چندین کتاب دیگر است. وی هم‌چنین مؤلف کتاب‌های بازار آتی، مالی املاک و مستغلات، مالی شرکت‌ها (دو جلد)، افته‌هایی در مدیریت مالی، افته‌هایی در مالی شرکت‌ها، مجموعه‌ی مقالات مالی و سرمایه‌گذاری (دو جلد)، اندازه‌گیری و مدیریت ریسک بازار و فرهنگ اصطلاحات مالی و سرمایه‌گذاری است. وی عضو هیأت تحریریه‌ی نشریه‌های متعدد و از جمله صاحب‌امتیاز روزنامه‌ی سرمایه بوده است که در دولت احمدی‌نژاد توقیف شد. صدها مقاله از وی در نشریه‌های دانشگاهی و مطبوعات کثیرالانتشار منتشر شده است.

 

برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های اجرایی حسین عبده تبریزی به شرح زیر است:

ico رئیس هیأت‌مدیره‌ی شركت خدمات پژوهش و مشاوره‌ی مالي تابان‌خرد (امروز-۱۳۸۵)

ico عضو شوراي عالي بورس و اوراق بهادار (امروز-۱۳۹۲)

ico رئیس هیأت مدیره‌ی لیزینگ بانک اقتصاد نوین (۱۳۸۹-۱۳۸۵)

ico رئیس هیأت مدیره‌ی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران (۱۳۸۹-۱۳۸۶)

ico مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه‌ی نوین (۱۳۸۹-۱۳۸۷)

ico مديرعامل شركت تأمین سرمایه‌ی اقتصاد نوین (۱۳۸۷-۱۳۸۵)

ico دبير كل مؤسسة توسعة صنعت سرمايه‌گذاري ايران (۱۳۸۷-۱۳۸۵)

ico دبیر کل بورس اوراق بهادار تهران (۱۳۸۴-۱۳۸۲)

ico رئیس هیأت‌مدیره‌ی بانک اقتصاد نوین (۱۳۸۲-۱۳۸۰)

ico رئيس هيأت‌مديره و مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري ساختمان ايران (۱۳۸۰-۱۳۷۶)

 

خدمات عمومی

به عنوان فعال بخش خصوصی و استاد مالی، دکتر عبده به‌ویژه در دو دهه‌ی اخیر در حوزه‌ی خدمات عمومی به شکل داوطلبانه فعال بوده است؛ در حوزه‌ی خصوصی‌سازی، کارایی بازار بدهی و قانون بازار سرمایه به‌ وزرای امور اقتصادی و دارایی؛ در حوزه‌ی بازار رهن، سیاست‌گذاری زمین و صندوق‌های مستغلات به وزرای راه و شهرسازی؛ و در طیف گسترده‌ای از نهادهای پولی و مالی در حوزه‌های مختلف مالی به بانک مرکزی، بانک‌ها، بیمه‌ها، بازنشستگی‌ها، خیریه‌ها و دیگر نهادهای مالی مشورت داده است. این خدمات همچون تدریس وی در چهل و سه سال گذشته افتخاری بوده است. دکتر عبده طی این سال‌ها به طور افتخاری عضو هیأت امنای دو مؤسسه‌ی آموزشی؛ عضو هیأت تنظیم بازار برق؛ عضو هیأت علمی ده‌ها کنفرانس و سمینار؛ داور، سردبیر یا عضو هیأت تحریریه‌ی چندین نشریه علمی، مجله و روزنامه؛ داور یا عضو هیأت علمی رویدادها و جشنواره‌های علمی مختلف بوده است.


  • بيوگرافي
  • تألیفات
میثم رادپور در سال 1361 در تهران متولد شد. وی در سال 1384 مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران و در سال 1386 کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشکدۀ حسابداری و مدیریت دانشگاه شهید بهشتی دریافت نمود.
وی هم‌اکنون مدیرعامل شرکت مالی ماتریس پارس کیش است و به‌عنوان همکار دکتر حسین عبده تبریزی در دانشگاه‌های شریف، تهران، شهید بهشتی و امام صادق (ع) با وی همکاری می‌کند. میثم رادپور در مؤسساتی مانند مرکز مطالعات تکنولوژیک دانشگاه صنعتی شریف طی دوره‌های آموزشی دانش مالی تدریس کرده است.
زمینه‌های تحقیقاتی و حوزه‌های مطالعاتی میثم رادپور عمدتاً در زمینۀ کمی‌سازی مسائل مالی است. برخی از این حوزه‌ها عبارت است از مدل‌سازی مالی، اندازه‌گیری و مدیریت ریسک ( ریسک بازار، اعتباری، نقدینگی، عملیاتی) و مدل‌سازی معاملات در بازار فارکس. سایر حوزه‌های مطالعاتی موردعلاقۀ وی شامل آمار کاربردی، ریاضیات مالی و اقتصادسنجی است.

برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های اجرایی وی به شرح زیر است:

ico مدیر عامل شرکت ماتریس پارس کیش (امروز-1389)
ico سرپرست واحد مالی بین‌الملل شرکت تأمین سرمایۀ نوین (1389-1388 )
ico کارگزار کارگزاری تأمین سرمایۀ نوین در بورس تهران (امروز-1388 )
ico کارشناس ارشد واحد بانک‌داری اختصاصی بانک اقتصاد نوین (1389-1387)
  • بيوگرافي
  • تألیفات
بهرنگ اسدی فارغ‌التحصیل مهندسی نفت از دانشگاه صنعتی شریف است. او همچنین به‌عنوان برگزیده طرح استعدادهای درخشان، تحصیلات خود را در رشتة MBA در آن دانشگاه ادامه داده‌است.
علی رغم فضای پررونق خروج دانشجویان تحصیلات تکمیلی از کشور در آن برهه، وی تصمیم بر ادامه حضور در ایران می‌گیرد. او در سال 1392 با کسب رتبه 1 در اولین آزمون سراسری دکترای تخصصی مالی، تحصیلات عالی خود را در سطح دکترا در دانشگاه تهران آغاز می‌کند.
زمینه‌های تحقیقاتی و مطالعاتی او در این سال­ها، عمدتاً شامل موضوعات مهندسی مالی و طراحی ابزارهای مالی بوده است. سایر حوزه‌های مورد علاقه وی شامل تجدیدساختار نظام بانکی، معماری نظام مالی و سیاستگذاری بخش مالی است.
در خلال این سال ها که وی در تلاش بوده است تا حضوری موثر در فضای دانشگاهی بخش مالی داشته باشد، ازکسب تجارب اجرایی و شرکتی باز نمانده است. پس از چند حضور مدیریتی در نهادهای مالی، وی هم‌اکنون مدیرعامل شرکت «سرمایه‌گذاری دانایان پارس(سهامی عام)» است. نهادی که با یاری همکارانش، زمینه ای فراهم خواهدآورد تا نقشی در تقویت روحیه نوآوری مالی در بازارهای ایران ایفا کند.

برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های اجرایی وی به شرح زیر است:

ico مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري دانایان پارس(سهامی عام)-1394 - امروز
ico مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري ارزش‌آفرين كوروش (گروه صنعتي گلرنگ) 1393- 1394
ico مدیر عامل شرکت خدمات پژوهش و مشاوره مالی تابان خرد (1391-امروز)
ico مدیر واحد سبدگرداني شرکت مشاور سرمایه گذاری تأمین سرمایۀ نوین (1392- 1393)
  • بيوگرافي
  • تألیفات
هادی لاری در سال 1365 در تهران متولد شد. وی در سال 1387 مدرک کارشناسی خود را در رشتۀ مدیریت دولتی از دانشگاه شهید بهشتی گرفت و در سال 1389 تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت مالی در دانشگاه لوند کشور سوئد به پایان رساند.
زمینه‌های تحقیقاتی او عمدتاً در حوزه‌های ارزشیابی سهام، مالی شرکت‌ها و مدلسازی مالی متمرکز است. وی هم‌اکنون به‌عنوان همکار دکتر حسین عبده‌تبریزی در دانشکدۀ مدیریت دانشگاه‌ صنعتی شریف و دانشکدۀ اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی به تدریس موضوعاتی چون ارزشیابی املاک و مستغلات، مباحث ویژه در مدیریت مالی و اقتصاد مالی می‌پردازد.

برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های اجرایی وي به شرح زیر است:

ico مدیرعامل شرکت خدمات پژوهش و مشاورۀ مالی تابان خرد (1391)
ico مدیر شعبۀ کیش کارگزاری ساوآفرین (1390)
  • بيوگرافي
  • تألیفات
سعید اسلامی بیدگلی متولد 1358 تهران است. تحصیلات راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسة علامة حلی (تیزهوشان) تهران به‌اتمام رساند؛ سپس برای تحصیل در رشتة مهندسی صنایع (گرایش تحلیل سیستم‌ها) به دانشگاه صنعتی شریف رفت. اسلامی بیدگلی کارشناسی ارشد خود را در رشته MBA در دانشگاه صنعتی شریف به پایان برد و سپس برای دورة دكترا، رشتة مالی را انتخاب کرد. او با كسب رتبة اول از دورة دکترای دانشگاه شهید بهشتی فارغ‌التحصیل شد. اسلامی بیدگلی اولین ایرانی در داخل كشور است که مدرک بین‌المللی تحلیل‌گري رسمی بین‌المللی سرمایه‌گذاری (CIIA) را دریافت کرده است. اسلامی بیدگلی مدت‌هاست به‌عنوان مدرس دروس مالی و سرمایه‌گذاری با دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، امیرکبیر و علم‌وصنعت همکاری می‌کند. ترجمة کتاب فشردة سرمایه‌گذاری ارزشی (The Little Book of Value Investing) کریستوفر براون و انتشار چندین مقالة علمی-پژوهشی از جمله دیگر فعالیت‌های اوست. وي مدیر روابط بین‌الملل موسسة توسعة صنعت سرمایه‌گذاری، معاون تحقیق و توسعة شرکت سرمایه‌گذاری عظام، و مدیرعامل شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی بوده است و هم‌اکنون عضو هیئت مدیرة شرکت عمران و بهسازی شهری ایران است. او مدت‌هاست که در روزنامه‌ها، نشریات، وبلا‌گ و وب‌سایت شخصی‌اش به انتشار موضوعات اقتصادی و مالی می‌پردازد. حوزه‌های مورد علاقة او، سرمایه‌گذاری ارزشی، مالی رفتاری، مدل‌سازی‌های ریاضی در علوم مالی، حاکمیت شرکتی و نظریة بازی‌هاست.
برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های اجرایی سعيد اسلامي بيدگلي به شرح زیر است:

© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :

تهیه محتوای سایت

-

طراحی سایت

-

طراحی وب سایت

-

تجارت الکترونیک

-

وب

-

وب سایت

-

توسعه وب سایت

-

سایت دوزبانه

-

محتوای وب سایت

-

طراحان سایت

-

طراحی وب سایت واکنش گرا

-

طراحی سایت واکنش گرا

-

صفحات وب

-

ساخت سایت

-

بازرایابی آنلاین

-

فروشگاه اینترنتی

-

بازاریابی اینترنتی

-

فروش آنلاین

-

فروش اینترنتی

-

cms

-

امکانات سایت فروشگاه های آنلاین موفق

-

طراحی وب سایت

-

میزبانی

-

میزبانی وب

-

هاستینگ

-

وب هاستینگ

-

سرور مجازی

-

سرور اختصاصی

-

سرور Dedicate

-

سرور VPS

-

تعرفه هاستینگ

-

افزایش ترافیک

-

دامنه

-

دامین

-

ثبت دامنه

-

ثبت دامین

-

انتقال دامنه

-

انتقال دامین

-

تمدید دامنه

-

تمدید دامین

-

تعرفه و ثبت دامنه (دامین)

-

اس ام اس

-

sms

-

پیام كوتاه

-

سامانه پیام كوتاه

-

سیستم ارسال و دریافت پیام کوتاه

-

تبلیغات اس ام اسی

-

تبلیغات sms

-

بهینه سازی موتورهای جستجو

-

موتورهای جستجو

-

بهینه سازی وب سایت

-

تبلیغات گوگل

-

بهینه سازی وب سایت (سئو)

-

سئو

-

SEO

-

تبلیغ در گوگل

-

تعرفه تبلیغ در گوگل

-

آگهی در گوگل